KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16285296
nr 1628 5296
Albert Theodor Gellerstedt
(1836-1914), Sverige
Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sandhammaren, Skåne, Monogramsignerad, akvarell, 1862,11x17,5, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Kondition: utställd Prins Eugens Waldemarsudde,
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:10:18
14/6 17:09:05
16/6 21:17:15
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Albert Theodor Gellerstedt
Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt